Opinie Szkoła Słoneczna

Cenimy zdanie Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi służące podnoszeniu jakości pracy dla instytucji: Szkoła Słoneczna.

Dobrze się czuję pracując w Szkole Słonecznej, mogę wręcz powiedzieć, że jest moim drugim domem, jak również bardzo pozytywnie o niej mówię. Czuję się częścią tej szkoły, widać troskę i starania aby każdy uczeń jak i pracownik czuł się tu dobrze. Doceniam i widzę duże starania w kwestii dialogu z pracownikami i naprawdę doceniam starania Zarządu, widzę też że z roku na rok jest coraz lepiej. Jestem zadowolona jak Zarząd Szkoły dba o pracownika, wnikliwie przygląda się potrzebom oraz stara się rozwiewać wszelkie wątpliwości. – Nauczyciel klas IV-VIII, w SSP od 2018r.

Słoneczna Szkoła Podstawowa w Kobyłce.