Półkolonie letnie Kobyłka 2021

Budynek Szkoły latem zamienia się magiczne miejsce wśród łąk i zagajników, i otwiera się na półkolonie letnie dla wszystkich chętnych dzieci.  Drzwi przed  dziećmi otwiera piękny obszerny budynek, w pełni wyposażony nowoczesny plac zabaw, tereny zielone do gier i piknikowania. Organiczna, wyczulona na potrzeby najmłodszych kuchnia dostarczy dobrego jedzenia, aby nie zbywało sił do różnych aktywności. Półkolonie letnie – Kobyłka – lato w mieście – zapraszamy!

Wyjątkowość naszych półkolonii w CEB – Centrum Edukacyjnym Brzechwy

Bazujemy na autorskiej koncepcji organizacji wypoczynku dla dzieci, dopasowanej do wymogów obecnych czasów! Dlatego proponujemy dzieciom oryginalne, ciekawe i bezpieczne pokoje tematyczne Półkolonie letnie Kobyłka LATO 2021:

• W świecie magii (wiek: 8-12 lat). Aktywności związane z klasyką literatury! Opowieści z Narni, Harry Potter, Władca Pierścieni & Hobbit, Alicja w Krainie czarów.
  • Talent Show (wiek: 9-12 lat). Odkrywanie przyszłych master chefów, modeli, tancerzy i wokalistów!
  • Multisport. Dużo ruchu! Piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, bilard, gimnastyka, akrobatyka, taniec, lekkoatletyka.
  • Świat Disney’a (wiek: 6-9 lat). Śladami ukochanych bohaterów! Quiz znajomości bajek, bal księżniczek i sesja zdjęciowa, berek kapitana Haka, polowanie na Chudego, poszukiwanie pantofelka Kopciuszka.
  • Legendarne stworzenia. Zanurzenie w świecie mitycznych postaci! Jednorożec, minotaur, feniks, pegaz i syrena – historia, twórcy, występowanie w sztuce, tworzenie własnych fantastycznych stworzeń.
  • Lego&Games (wiek 8-12 lat). Cyfrowo i analogowo! Wspólne granie w klasyki takie jak Minecraft, okraszone historią powstania gier i opowieścią o ich twórcach, treningi parkour i crossfit kids, play station, klasyka puzzle+lego+planszówki, dzień super bohatera Avengers.
  • Arts&Crafts (Wiek: 8-12 lat). Raj dla artystów: kreatywna sztuka własna, wystawa prac w galerii sztuki.
  • Hollywood (wiek: 8-12 lat). Pokaż się! Warsztaty aktorskie, nagrywanie filmików do TikTok, tworzenie Alei Gwiazd i własnych autografów, sesja zdjęciowa, festiwal krytyków filmowych, wielka gala Oscarowa, VIP after party.

Organizacja LATO 2021:

1. Półkolonie odbywają się w terminach: I tydzień 28 czerwca-2 lipca, II tydzień 5-9 lipca, III tydzień 26-30 lipca, IV tydzień 2-6 sierpnia.
  2. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.
  3. W powyższym terminach zapewniamy opiekę codziennie, w dni robocze, w godzinach 7.30-17.00.
  4. Uczestnik może zapisać się na 1, 2, 3 lub 4 tygodnie półkolonii.
  5. Koszt jednego tygodnia półkolonii to 500 zł. Dodatkowo, dla uczniów ze Słonecznej Szkoły Podstawowej zniżka 30%.
  6. W koszt półkolonii wliczone są zajęcia, atrakcje, pełen dostęp do infrastruktury CEB: zielone ogrody, sala gimnastyczna, sala relaksacji, jak również wyżywienie (dwudaniowy obiad oraz przekąski).
  7. Zajęcia główne tematyczne rozpoczynają się o godz. 8.00, i trwają do godz. 16.00.
  8. Organizatorem półkolonii jest “Akademia Gimnastyki”, natomiast partnerem strategicznym jest Słoneczna Szkoła Podstawowa.

Jak się zapisać LATO 2021:

1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Więcej informacji: Natalia 507 199 885