Półkolonie letnie Kobyłka 2022

Budynek Szkoły latem zamienia się magiczne miejsce wśród łąk i zagajników, i otwiera się na półkolonie letnie dla wszystkich chętnych dzieci.  Drzwi przed  dziećmi otwiera piękny obszerny budynek, w pełni wyposażony nowoczesny plac zabaw, tereny zielone do gier i piknikowania. Organiczna, wyczulona na potrzeby najmłodszych kuchnia dostarczy dobrego jedzenia, aby nie zbywało sił do różnych aktywności. Półkolonie letnie – Kobyłka – lato w mieście – zapraszamy!

Wyjątkowość naszych półkolonii w CEB – Centrum Edukacyjnym Brzechwy

Nowa oferta półkolonii! Trzy dni wycieczki i bogaty program na miejscu!

Poniedziałek: Centrum Edukacyjny Brzechwy-tematyczny warsztaty

Wtorek: wycieczka-Mandoria/Farma Iluzji/Stacja Grawitacja/Hangar 646

Środa: aquapark Warszawianka/Suntago/MCER basen/Warszawa ZOO

Czwartek: kino+gra terenowa/stadnina koni/survival

Piątek: Centrum Edukacyjny Brzechwy (grill, wata cukrowa, aktracje na świeżym powietrzu)

Organizacja LATO 2022:

1. Półkolonie odbywają się w terminach: I turnus 27 czerwca-2-1 lipca, II turnus 18-22 lipca, III turnus 25-29 lipca, IV turnus 1-5 sierpnia.
  2. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.
  3. W powyższym terminach zapewniamy opiekę codziennie, w dni robocze, w godzinach 7.30-17.00.
  4. Uczestnik może zapisać się na 1, 2, 3 lub 4 tygodnie półkolonii.
  5. Koszt jednego tygodnia półkolonii to 650 zł. Dodatkowo, dla uczniów ze Słonecznej Szkoły Podstawowej zniżka 15%.
  6. W koszt półkolonii wliczone są wycieczki, atrakcje, pełen dostęp do infrastruktury CEB: zielone ogrody, sala gimnastyczna, sala relaksacji, jak również wyżywienie (dwudaniowy obiad oraz przekąski).
  7. Zajęcia główne tematyczne rozpoczynają się o godz. 8.00, i trwają do godz. 16.00.
  8. Organizatorem półkolonii jest “Akademia Gimnastyki”, natomiast partnerem strategicznym jest Słoneczna Szkoła Podstawowa.

Jak się zapisać LATO 2022:

1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Więcej informacji: 883 040 407