Półkolonie letnie Kobyłka 2023

Nasz multifunkcyjny obiekt CEB – Centrum Edukacyjnego Brzechwy – latem otwiera się na półkolonie letnie dla wszystkich chętnych dzieci.  Piękny bezpieczny budynek, place zabaw, tereny zielone do gier i piknikowania, posiłki przygotowywane na miejscu. Łatwy dojazd, zaciszna okolica i duży parking. Dlatego dzieci  i rodzice chętnie do nas powracają! Półkolonie letnie – Kobyłka – lato w mieście – zapraszamy!

Organizatorem aktywności ” półkolonie letnie ” jest nasz doświadczony partner, Klub Sportowy ?Akademia Gimnastyki?. Mamy bowiem przyjemność współpracować przy różnych projektach już od 4 lat.

W tym roku w mieście Kobyłka w wakacje zaplanowaliśmy cztery turnusy i wiele atrakcji. Różnorodne wycieczki, eksperymenty naukowe, masy sensoryczne, warsztaty tematyczne, zabawy na świeżym powietrzu. Koszt to 650 zł za tydzień. Szczegóły pod linkiem: https://ksakademiagimnastyki.pl/polkolonie2023/

Dlaczego te półkolonie?

Uczniowie, zwłaszcza najmłodsi, chętnie korzystają z takiej formy letniej aktywności. Dzięki różnorodności atrakcji, opiekunów i nowych (pozaszkolnych) kolegów i koleżanek, w czasie półkolonii ?nie czują się jak w szkole?. Dlatego tego typu półkolonie są pierwszym krokiem do wakacyjnej samodzielności i przygotowania do wyjazdów na obozy w kolejne wakacje. Zapewniamy bezpieczeństwo organizacyjne, ponieważ ” Półkolonie letnie Kobyłka ” jest programem rejestrowanym w bazie wypoczynku Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Zapisy na półkolonie Kobyłka lato 2023:

1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Informacje telefonicze: 883 040 407

Organizacja lato 2023:

1. Półkolonie realizujemy w terminach: I turnus 26-30 czerwca 2023, II turnus 17-21 lipca 2023, III turnus 24-28 lipca 2023, IV turnus 31 lipca-4 sierpnia 2023. Zapewniamy opiekę w godzinach 8-16.
  2. Półkolonie dedykujemy dla dzieciom w wieku 6-12 lat.
  3. Uczestnik może zapisać się na 1, 2, 3 lub 4 tygodnie półkolonii.
  4. Koszt jednego tygodnia półkolonii to 650 zł. Dodatkowo, dla uczniów ze Słonecznej Szkoły Podstawowej zniżka 15% (koszt 550 zł).
  5. W koszt półkolonii wliczone są przejazdy autokarem, bilety wstępu, , atrakcje, pełen dostęp do infrastruktury CEB: zielone ogrody, sala gimnastyczna, sala relaksacji, jak również wyżywienie (dwudaniowy obiad oraz przekąski). Ponadto, w cenie atrakcji ” półkolonie letnie Kobyłka ” zawiera się także ubezpieczenie NNW i KL, materiały plastyczne do warsztatów DIY oraz tematycznych zajęć, opieka wykwalifikowanej kadry.
  6. Organizatorem półkolonii jest ?Akademia Gimnastyki?, natomiast partnerem strategicznym jest Słoneczna Szkoła Podstawowa i Centrum Edukacyjne Brzechwy.