Opłaty i czesne Szkoła Słoneczna

Przede wszystkim, opłaty i czesne w Szkoła Słoneczna są tak skonstruowane, aby zapewnić Twojemu dziecku przestrzeń do skutecznej nauki, oraz mentoring kompetentnych nauczycieli. Dodatkowo, Szkoła Słoneczna cały czas inwestuje w infrastrukturę oraz poszerzanie oferty (przeczytaj więcej o naszym cyfrowym projekcie).

Nasze czesne zaczyna się od 833 zł miesięcznie.

Co ważne, opłata miesięczna za szkołę zależy od ilości rat, na które się zdecydujesz. Im mniej rat, tym mniejszy koszt miesięczny za szkołę. Dodatkowo, Szkoła Słoneczna wybiera dla uczniów najlepsze podręczniki (stawiamy przede wszystkim na jakość merytoryczną !), bardzo atrakcyjne wycieczki (Rzym, a może Londyn?), przygotowujemy także oryginalne zajęcia (szermierka czy wiolonczela?).

Opłaty w Szkoła Słoneczna czesne - dzięki nim przygotowujemy Twoje dziecko do zawodów przyszłości. Cyfrowe lekcje z ipad zachwycą Twoje dziecko.
Opłaty w Szkoła Słoneczna, czesne – dzięki nim przygotowujemy Twoje dziecko do zawodów przyszłości.

Szczegóły dotyczące opłat:

• Czesne miesięczne od 833 do 880 zł
  • Czesne dla rodzeństwa: 10% zniżki
  • Wpisowe standardowe: 600 zł
  • Wpisowe specjalne*: 300 zł
  • Fakultatywne obiady**: 10 zł / dwudaniowy obiad + napoje
  • Fakultatywna opłata świetlicowa po 16:30: 150 zł / mc
  • Obowiązkowa wyprawka plastyczna: 100 zł / rok

*Warunki skorzystania z wpisowego specjalnego:
a) jeśli dziecko ma uczęszczać do szkoły od września, podpisanie umowy następuje w terminie 1.01.-31.03.
b) jeśli dziecko ma uczęszczać do szkoły od stycznia, podpisanie umowy następuje w terminie 1.10.-30.11.

Jeśli Twoje dziecko skończyło zerówkę w Przedszkolu Słoneczna Polana – zwolnimy je z wpisowego.

**Obiady są przygotowywane samodzielnie na miejscu przez nasz zespół kuchenny, w polsko-włoskim duchu slow-food. Uczniowie korzystają z oddzielnej jadalni.