Opłaty i czesne Szkoła Słoneczna

Przede wszystkim, opłaty i czesne w Szkoła Słoneczna są tak skonstruowane, aby zapewnić Twojemu dziecku przestrzeń do skutecznej nauki, oraz mentoring kompetentnych nauczycieli. Dodatkowo, Szkoła Słoneczna cały czas inwestuje w infrastrukturę oraz poszerzanie oferty (przeczytaj więcej o naszym cyfrowym projekcie).

Nasze czesne to 1500 zł miesięcznie.

Co ważne, opłata miesięczna za szkołę zależy od ilości rat, na które się zdecydujesz. Im mniej rat, tym mniejszy koszt miesięczny za szkołę. Dodatkowo, Szkoła Słoneczna wybiera dla uczniów najlepsze podręczniki (stawiamy przede wszystkim na jakość merytoryczną !), bardzo atrakcyjne wycieczki (Rzym, a może Dublin?), przygotowujemy także oryginalne zajęcia (szermierka czy wiolonczela?).

Opłaty w Szkoła Słoneczna czesne - dzięki nim przygotowujemy Twoje dziecko do zawodów przyszłości. Cyfrowe lekcje z ipad zachwycą Twoje dziecko.
Opłaty w Szkoła Słoneczna, czesne – dzięki nim przygotowujemy Twoje dziecko do zawodów przyszłości.

Szczegóły dotyczące opłat:

• Czesne w zerówce przedszkolnej wynosi 1265 zł miesięcznie
  • Czesne w szkole wynosi 1500 zł miesięcznie
  • Czesne dla rodzeństwa: 10% zniżki*
  • Wpisowe standardowe: 900 zł
  • Wpisowe specjalne**: 600 zł
  • Fakultatywne obiady***: 14 zł / dwudaniowy obiad + napoje
  • Fakultatywna opłata świetlicowa po 16:30: 200 zł / mc
  • Obowiązkowa wyprawka plastyczna kl. I-IV: 200 zł / rok

*Zniżka dla ucznia którego rodzeństwo uczęszcza w tym samym okresie do słonecznych placówek.

**W przypadku podpisania umowy (na wrzesień) w terminie do końca marca. Wpisowe jest jednorazowe, bezzwrotne. Dla absolwentów zerówki w Przedszkolu Słoneczna Polana wpisowe jest zaliczane na poczet czesnego

***Obiady są przygotowywane samodzielnie na miejscu przez nasz zespół kuchenny, w polsko-włoskim duchu slow-food. Uczniowie korzystają z oddzielnej jadalni.

Oferta zajęć dodatkowych:

Co roku mamy bogaty wybór zajęć dodatkowych w naszej placówce: zapraszamy do zapisania się pod linkiem: https://zapisy.activenow.pl/sloneczna-szkola/