Rekrutacja

Dziękujemy Rodzicom za udział w Dniu Otwartym 26.11.2021 r., a kandydatom za udział w spotkaniach z pedagogami. Posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej zaplanowane jest na 3 stycznia 2022 roku. Po posiedzeniu Komisji niezwłocznie poinformujemy kandydatów o wynikach.

Przyjmujemy uczniów do klas 0-8

W sprawie rekrutacji do zerówki, prosimy o wysłanie maila: przedszkole@slonecznapolana.edu.pl

INFORMACJA O AKTUALNEJ DOSTĘPNOŚCI MIEJSC

Od czego zacząć, chcąc zapisać dziecko do Szkoły Słonecznej? Po pierwsze, należy zapoznać się z profilem Szkoły przedstawionym na naszej stronie internetowej, oraz z Regulaminem rekrutacji (do pobrania TUTAJ). Po drugie, rodzice składają wnioski o przyjęcie dziecka. Można to zrobić poprzez formularz online, dostępny TUTAJ. Można także złożyć wniosek osobiście w sekretariacie Szkoły, lub mailowo na adres: sekretariat@szkolasloneczna.edu.pl. Wniosek o przyjęcie w wersji PDF można pobrać TUTAJ. Wnioski można składać przez cały rok.

Etapy rekrutacji są następujące:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie (online, osobiście lub e-mailem).
  2. Wizyta rekrutacyjna dziecka w Szkole.
  3. Informacja o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do Szkoły.
  4. Podpisanie umowy o kształcenie.

Informacje o szkole (prezentacja oferty, odpowiedzi na pytania dotyczące procesu edukacyjnego i opiekuńczego) przekazujemy przede wszystkim w czasie spotkań informacyjnych. Rekrutacja jest bezkosztowa, do momentu podpisania umowy o kształcenie.

Co zrobić gdy zabraknie miejsc?

Konkludując, w przypadku braku miejsc w danym oddziale przyjmujemy zapisy uczniów na listę rezerwową – w sytuacji, gdyby zwolniło się z jakichkolwiek powodów miejsce, dziecko z listy rezerwowej ma szansę podjąć swoją edukację w Szkole Słonecznej. Dlatego zachęcamy do zgłaszania się także na listę rezerwową, poprzez wysłanie wniosku o przyjęcie ucznia.