Rekrutacja na rok 2021/2022: przyjmujemy uczniów do klas 1-7.

Od czego zacząć ? Po pierwsze, należy zapoznać się z Regulaminem i harmonogramem rekrutacji (do pobrania TUTAJ). Po drugie, rodzice składają wnioski o przyjęcie dziecka. Można to zrobić poprzez formularz online, dostępny TUTAJ. Można także złożyć wniosek osobiście w sekretariacie Szkoły, lub mailowo na adres: sekretariat@szkolasloneczna.edu.pl. Wniosek o przyjęcie w wersji PDF można pobrać TUTAJ. Etapy rekrutacji są następujące:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie (online, osobiście lub e-mailem).
  2. Kandydaci z Przedszkola Słoneczna Polana: do 20 listopada. Kandydaci pozostali: do 30 listopada.
  3. Wizyta rekrutacyjna dziecka w Szkole (nie dotyczy absolwentów zerówki w Przedszkolu Słoneczna Polana), w terminie 9-30.11.2020
  4. Informacja o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do Szkoły, do 4.12.2020.
  5. Podpisanie umowy o kształcenie, do 31.12.2020 r.

Informacje o szkole (prezentacja oferty, odpowiedzi na pytania dotyczące procesu edukacyjnego i opiekuńczego) przekazujemy przede wszystkim w czasie spotkań informacyjnych. Rekrutacja jest bezkosztowa, do momentu podpisania umowy o kształcenie.

DOSTĘPNOŚĆ MIEJSC NA KOLEJNY ROK: 2021 /2022

• Do zerówki (rocznik 2015): bardzo mało wolnych miejsc
  • W klasie pierwszej (rocznik 2014): trwa rekrutacja
  • W klasie drugiej (rocznik 2013): brak miejsc
  • W klasie trzeciej (rocznik 2012): brak miejsc
  • W klasie IV (rocznik 2011): tylko 2 miejsca
  • W klasie V (rocznik 2010): są wolne miejsca
  • W klasie VI (rocznik 2009): tylko 2 miejsca
  • W klasie VII (rocznik 2008): są wolne miejsca

Co zrobić gdy zabraknie miejsc?

Konkludując, w przypadku braku miejsc w danym oddziale przyjmujemy zapisy uczniów na listę rezerwową – w sytuacji, gdyby zwolniło się z jakichkolwiek powodów miejsce, dziecko z listy rezerwowej ma szansę podjąć swoją edukację w Szkole Słonecznej. Dlatego zachęcamy do zgłaszania się także na listę rezerwową, poprzez wysłanie wniosku o przyjęcie ucznia.