Infrastruktura

Obiekt, w którym funkcjonuje Szkoła, został wybudowany dla potrzeb placówki oświatowej. Posiadamy przestronne, widne i ciche sale lekcyjne, wyposażone w tradycyjne jak i nowoczesne pomoce dydaktyczne (np. monitory czy stoły interaktywne, tablety).

Szkoła posiada liczne gabinety specjalistyczne, sale do zajęć dodatkowych, oraz specjalne sale do relaksacji. W oddziałach I-III w każdej klasie znajduje się strefa relaksu, a w klasach starszych uczniowie mogą korzystać ze wspólnego chill-out room.

Dysponujemy własną salą sportową (200m2), z liniaturą boiska do piłki nożnej, z koszem do koszykówki, drabinkami, oraz mini-ścianką wspinaczkową. Sala wyposażona jest w toalety i niezależne przebieralnie. Strefa sportowa znajduje się na kondygnacji -1 budynku. Szkoła posiada także trawiasty plac zabaw z urządzeniami.

Szkoła umiejscowiona jest w dwóch częściach budynku. Wejście A służy uczniom klas I-III oraz dzieciom z Przedszkola Słoneczna Polana. Klasy I-III znajdują się na pierwszym piętrze. Oddziały IV-VIII to wydzielona część budynku, z osobnym wejściem B oraz pracowniami przedmiotowymi. Szatnia jest wspólna dla wszystkich klas.

Stabilna lokalizacja Szkoły eliminuje ryzyko przeprowadzek, a utwardzony parking przyjmie ponad 50 aut jednocześnie. Obiekt jest w pełni monitorowany, uczniowie otrzymują specjalne karty dostępu.