Konkursy przedmiotowe

Szkoła Słoneczna dba o to, aby uczniowie i nauczyciele regularnie brali udział w zewnętrznych konkursach przedmiotowych. Jest to ważne z trzech powodów: Rodzic wie, jaki poziom edukacji zapewniamy w naszej szkole, nauczyciel otrzymuje potwierdzenie skuteczności swoich metod oraz prowadzi obiektywny monitoring postępów, a uczniowie mogą ubiegać się o słoneczne stypendia naukowe.

Najważniejsze wyniki w 2019 roku:

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Leon”

W skali całego kraju miejsca 3, 4 i 5 należą do uczniów Słonecznej Szkoły.

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym LEON, uczniowie naszej klasy pierwszej zajęli V, VI, VII, VIII miejsce w skali kraju Miejsce IV w Polsce należy natomiast do uczennicy naszej klasy czwartej Pozostali uczniowie klasy 1, biorący udział w konkursie, zajęli również wysokie miejsca w pierwszej trzydziestce najlepszych. Brawo Uczniowie‼️To piękny prezent na koniec roku szkolnego. Gratulujemy‼️ 👏💪Dziękujemy za przygotowanie naszych uczniów Wychowawcy i Nauczycielowi klasy 1 oraz naszej niezawodnej Pani od Matematyki 👩‍🏫👩‍🏫👍👍#UczymyNaprawdę #SkutecznaEdukacja #DobraSzkołaLepszaPrzyszłość

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Sesja z plusem”

Bierzemy udział w projekcie edukacyjnym „Lepsza szkoła”, wspierającym umiejętności uczniów z matematyki. Uczniowie klasy IV osiągnęli wyniki LEPSZE niż uczniowie z całego kraju i LEPSZE, niż uczniowie z całego Mazowsza.

Konkurs ogólnopolski „Olimpusek” sesja wiosenna

JĘZYK ANGIELSKI: 6 laureatów oraz 6 wyróżnionych. Trzech laureatów w klasie I, dwóch laureatów w klasie II, jeden laureat w klasie III.

MATEMATYKA: Jeden laureat i trzy dyplomy uznania w klasie III.

JĘZYK POLSKI: Dla czterech uczniów z klasy IV dyplomy uznania w kategorii „język polski”, zawsze, zwyczajowo – najtrudniejszej.