Aktywności uczniów

? KWIECIEŃ 2021 Konkurs kroków na lekcji WF?

Uczniowie klas 1-6 zbierali jak największą liczbę kroków w 5??-dniowym wyzwaniu?Kroki można było wykonywać w każdej czynności domowej, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu czy treningu sportowym – wszędzie gdzie się przemieszczamy????? W rywalizacji klas 1-3 zwyciężczynią konkursu jest uczennica klasy 1 ZUZIA T., która zrobiła aż 92.432??Na drugim miejscu ALEKSANDER z klasy drugiej ? 88.053 kroków. Gratulujemy wszystkim ruchliwym uczniom z klas 1-3 ??? Zuzia P, Maja M, Filip, Staś, Ala, Karol, Pola i Dorotka. W rywalizacji klas starszych zwycięzcą konkursu jest RAFAŁ, uczeń klasy 5, który zrobił aż 147.432  kroki! Na drugim miejscu MIKOŁAJ z klasy czwartej ? 85.235 kroków. Gratulujemy także pozostałym zawodnikom:  Janek, Zoe, Pola, Bartek, Krysia, Marta, Aleksander, Kajetan. Ogromne brawa dla uczniów, podziękowania dla nauczycieli: pani Moniki i pana Rafała za koordynację konkursu, oraz dla rodziców za zaangażowanie!

? LISTOPAD 2020 Konkurs programowania?

Szymon, Mikołaj, Bartosz i Michał wzięli udział w konkursie „Nowy rok z programowaniem online” organizowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Państwowy Instytut Badawczy NASK. Celem konkursu była promocja nauki programowania wśród nauczycieli, rodziców i uczniów klas 1-6 szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na odpowiedzi w dowolnej formie na pytanie: „Dlaczego to właśnie dla nas powinni przeprowadzić warsztaty online z programowania?”. Szymon przygotował rymowankę, Bartosz wierszyk, Michał rysunek, natomiast Mikołaj filmik, w którym wykorzystał zaprogramowanego przez siebie robota. Bardzo dziękujemy chłopcom i ich rodzicom za zaangażowanie w ten konkurs! Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Szkolny opiekun konkursu: pani Paulina. Prace uczniów można zobaczyć tutaj:

Szymon: Praca_Szymon

Mikołaj: Film_Mikołaj