Wolne miejsca

UWAGA !!! Miejsca dostępne od zaraz:

• W drugim oddziale zerówkowym mamy 2-3 miejsca. Bardzo dobre przygotowanie do szkoły, doświadczeni nauczyciele.
  • W klasie III mamy 2 wolne miejsce. Jeśli lubisz atmosferę pracy i nauki w dobrym, zgranym zespole, zapraszamy do tej klasy.
  • W klasie V mamy 3 miejsca. To nieduży zespół uczniowski, każdy z uczniów to indywidualność. W związku z  tym jeśli lubisz kameralne warunki i atmosferę spokojnej pracy – zapraszamy, dołącz do uczniów klasy V. Tu możemy przyjąć zarówno indywidualnych uczniów, jak i grupę przyjaciół zainteresowaną zdobywaniem wiedzy.
  • W klasie VI mamy 2 wolne miejsca. Żywiołowy i naukowy zespół ciekawych świata uczniów. Ponieważ to odkrywcy, nie zadowalają się tylko tym, co w programie nauczania! Jeśli czujesz w sobie odkrywcę – dołącz do nich!

Zapraszamy do Szkoły – uczącej skutecznie!