Wysokie wyniki w konkursach

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennice klasy VI: Karolina oraz Olivia  zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego UNDERSTAND. Karolina zdobyła 1 miejsce, złoty medal, oraz nagrodę finansową. Olivia zajęła 2 miejsce, zdobyła srebrny medal i również nagrodę finansową. Pozostali uczniowie i uczennice klasy 6 zajęli również wysokie miejsca: Marta – 17 miejsce, Michalina – 22 miejsce, Rafał – 25 miejsce, Aleksander 34 miejsce, Jan – 37 miejsce.

UNDERSTAND jest wyjątkowym konkursem opartym o umiejętności rozumienia języka angielskiego. Podczas zawodów odbywających się w szkole, uczeń ma do odsłuchania i rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności. Udziela w nich odpowiedzi w formie wybrania 1 z 5 proponowanych odpowiedzi. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 3 oraz uczniów szkół średnich, z podziałem na kategorie wiekowe w każdym roczniku. Zadania konkursowe są różnego typu oraz zróżnicowanej trudności, ale dopasowane poziomem do kategorii wiekowej uczestników. Ostatecznie w konkursie wzięło udział blisko 2100 uczniów z około 200 szkół w tym 49 uczestników klas 6.

Wszystkim uczestnikom oraz Rodzicom Gratulujemy !!!  To świetne, wysokie wyniki! Gratulujemy również Pani Monice która tak dobrze naszą klasę 6 przygotowała !