Ferie zimowe 2023 Kobyłka

Ruszają zapisy na ferie zimowe 2023 Kobyłka! Dla naszych uczniów, oraz dla innych zainteresowanych dzieci w wieku 6-12 lat. To już trzeci rok współpracy z naszym solidnym partnerem ? Klubem Sportowym Akademia Gimnastyki. Klub w 2022 roku organizował bezpieczne i atrakcyjne ferie zimowe dla ponad 100 dzieci.

Dzięki realizacji półkolonii zimowych przez zewnętrzną instytucję, kadra pedagogiczna Szkoły Słonecznej może w tym czasie skorzystać z urlopu wypoczynkowego, ładując baterie na kolejne półrocze pracy z uczniami. Czas ten wykorzystujemy także częściowo na pracę wewnętrzną Szkoły.

Proponujemy atrakcyjny i aktywny czas w formie półkolonii (aż 4 wycieczki w każdym tygodniu). Opieka dzienna trwa od godz. 8:00 do 16:00 (ze świetlicą od 7:30 i do 17:00). Zapewniamy wyżywienie (obiad i podwieczorek). Półkolonie są otwarte również dla dzieci z zewnątrz, cena to 650 zł / tydzień. Dla uczniów Szkoły Słonecznej jest zniżka 23% (w formularzu zgłoszenia należy zaznaczyć, że dziecko jest uczniem SSP). Opłata za półkolonie dla uczniów SSP wynosi 500 zł / tydzień.

Aby zapisać dziecko na zimowe półkolonie, należy wypełnić FORMULARZ ONLINE.  W formularzu jest możliwość zapisania się także na WYCIECZKĘ DO PARYŻA oraz na WYJAZD NARCIARSKI DO NIEDZICY.

Zapraszamy na ferie zimowe 2023 Kobyłka !