Półkolonie letnie

Słoneczna Szkoła latem zamienia się magiczne miejsce wśród łąk i zagajników, i zaprasza na półkolonie letnie.  Drzwi przed  dziećmi otwiera piękny obszerny budynek, w pełni wyposażony nowoczesny plac zabaw, tereny zielone do gier i piknikowania.  Organiczna, wyczulona na potrzeby najmłodszych kuchnia dostarczy dobrego jedzenia, aby nie zbywało sił do różnych aktywności. Półkolonie letnie – Kobyłka – lato w mieście – zapraszamy! KONTAKT: 608-757-200

Organizacja:

1. Półkolonie odbywają się w terminie 1-26 lipca 2019 r. i przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-11 lat.
  2. W powyższym terminie Szkoła zapewnia opiekę codziennie, w dni robocze, w godzinach 8.00-16.30.
  3. Uczestnik może zapisać się na 1, 2, 3 lub 4 tygodnie półkolonii.
  4. Koszt jednego tygodnia półkolonii to 390 zł. Rabaty przy zapisie na pełne 4 tygodnie. Koszt dla rodzeństwa: 350 zł/dziecko.
  5. W koszt półkolonii wliczone są zajęcia, atrakcje, wycieczki piesze oraz pełen dostęp do infrastruktury szkoły: zielone ogrody, sala gimnastyczna, sala relaksacji, jak również wyżywienie (dwudaniowy obiad oraz podwieczorek, napoje).
  6. Wycieczki autokarowe są dodatkowo płatne (planujemy 1-2 takie wycieczki w tygodniu).
  7. Zajęcia główne tematyczne rozpoczynają się o godz. 9, i trwają do ok. godz. 13
  8. Godziny posiłków: obiad 12:45, podwieczorek 15:45
  9. Po obiedzie odbywają się zajęcia rekreacyjne, opalanie i swobodne aktywności na terenie zielonym Szkoły, w kontakcie z naturą (zielona trawa, siano, woda, itd.) pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli, oraz gry i zabawy, puzzle i układanki, odpoczynek w salach relaksacji, i wiele innych ciekawych aktywności!
  10. Płatność dokonywana jest z góry, bezpośrednio do kasy Szkoły lub na rachunek bankowy Szkoły, o numerze 47 1950 0001 2006 4859 6847 0003.

Ramowy program:

Wycieczki: Ogród Botaniczny w Warszawie, Planetarium w Łodzi, Łazienki Królewskie, ZOO w Warszawie, Park Edukacyjny w Pomiechówku, Muzeum POLIN, Kino Helios Wołomin, Trampoliny Wołomin, Park Linowy Wołomin oraz mnóstwo ciekawych gier terenowych i atrakcji na miejscu!

Atrakcje: zajęcia plastyczne, zawody sportowe, zajęcia kulinarne, zajęcia sportowe, terenowe wyjścia na łąkę i do lasu, zwiedzanie lokalnych zabytków.

#PółkolonieSłoneczna #BliskoNatury#BliskoDoświadczeńDzieci#PrzyjaznaEdukacja