Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020 r.

Zapraszamy Państwa Rodziców, oraz Naszych Uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 1 września 2020 r. Prosimy o przestrzeganie zasady: 1 opiekun z jednym dzieckiem. Osoby dorosłe wchodzą do szkoły w maseczkach i pozostają w nich aż do czasu opuszczenia terenu szkoły. Przy wejściu do budynku szkolnego obowiązywać będzie dezynfekcja rąk. Przypominamy, aby uprzedzić dziecko, żeby po dezynfekcji rąk nie dotykało twarzy, a szczególne oczu, bo może być to niebezpieczne. Po wejściu do sali szkolnej, dzieci będą miały możliwość umycia rąk.

Rozpoczęcie dla klas I-III nastąpi w etapach:
klasa I godz. 8:15
klasa II godz. 9:15
klasa III godz. 10:15

Wejście dla uczniów i rodziców klas I-III: od strony “B” budynku, przez furtkę prowadzącą do ogrodów. Następnie należy kierować się do kolejnego placu zabaw, a następnie wejść do budynku drzwiami po lewej, blisko sali gimnastycznej. Osoba z personelu szkolnego pokieruje Państwa i Uczniów.

Rozpoczęcie dla klas IV-VI nastąpi w etapach:
klasa IV godz. 8:15
klasa V godz. 9:15
klasa VI godz. 10:15

Uczniowie i rodzice klas IV-VI wchodzą wejściem B. Następnie należy kierować się do pracowni szkolnych na piętrze.

O godzinie 12:00 w aplikacji Teams odbędzie się zdalne rozpoczęcie roku szkolnego, gdzie oprócz wychowawców klas, przedstawią się Państwu i Uczniom pozostali nauczyciele i pracownicy szkoły.

W ostatnich tygodniach sierpnia wychowawcy skontaktują się z Rodzicami, tych uczniów, którzy jeszcze nie posiadają konta w aplikacji Teams, podadzą informację o sposobie założenia takiego konta.