Ferie zimowe 2022 Kobyłka

Ruszają zapisy na ferie zimowe 2022 Kobyłka! Dla naszych uczniów, oraz dla innych zainteresowanych dzieci w wieku 6-12 lat. Ponownie we współpracy z naszym solidnym partnerem – Klubem Sportowym Akademia Gimnastyki. Klub w 2021 roku organizował bezpieczne i atrakcyjne ferie zimowe dla ponad 100 dzieci. Zapraszamy i w tym roku!

W pierwszym tygodniu ferii (31 stycznia-4 lutego), Szkoła organizuje fakultatywne zajęcia opiekuńcze w formie półkolonii. Zajęcia trwają od godz. 7:30 do 17:00, z obiadem i podwieczorkiem. Zajęcia te są w tym roku dla naszych uczniów dodatkowo płatne 150 zł (w formularzu zgłoszenia należy zaznaczyć, że dziecko jest uczniem SSP).

Realizacją półkolonii zajmie się nasz sprawdzony partner, czyli Akademia Gimnastyki. Dzięki współpracy z zewnętrzną instytucją, kadra pedagogiczna Szkoły może w tym czasie skorzystać z urlopu wypoczynkowego, ładując baterie na kolejne półrocze pracy z uczniami. Czas ten wykorzystujemy także częściowo na pracę wewnętrzną Szkoły.

Półkolonie są otwarte również dla dzieci z zewnątrz. Koszt: 550 zł / tydzień, a w tym: autorski program całodziennych warsztatów, opieka od 7.30 do 17, obiad. Liczba miejsc ograniczona. Na najbliższe półkolonie Akademia Gimnastyki zaplanowała bezpieczne sanitarnie pokoje tematyczne, dla grup do 15-tu dzieci.  Na stronie Akademii znajduje się PROGRAM:

Aby zapisać dziecko na zimowe zajęcia opiekuńcze (półkolonie), należy wypełnić FORMULARZ ONLINE.  Uwaga: w formularzu jest możliwość zapisania się także na półkolonie w drugim tygodniu ferii (7-11 lutego). Natomiast są one organizowane już bezpośrednio przez Akademię Gimnastyki, która pobiera od dziecka opłatę pełną, czyli 550 zł.

Zapraszamy na ferie zimowe 2022 Kobyłka!