Dzień Otwarty Szkoły Słonecznej 26 listopada 2021 r.

W naszej Słonecznej rozpoczyna się rekrutacja na rok 2022/2023. Przyjmujemy uczniów do oddziałów I-VII.  Zapraszamy kandydatów na rok 2022/23, jak i kandydatów na kolejne lata.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Słonecznej ONLINE w piątek 26 listopada, o godz. 18:00, w formie online/ aplikacja MS Teams. O Szkole Słonecznej opowie nasza kadra pedagogiczna, pokażemy również ciekawe prezentacje, będzie można dowiedzieć się jak pracujemy w Słonecznej.

Uwaga! Obowiązują zapisy, w których należy podać: imię i nazwisko dziecka i rodzica, oraz adres email rodzica. Link do zapisów na Dzień Otwarty: https://forms.office.com/r/9DSWPs3knM

Osoby, które się zgłosiły, otrzymają następnie link do spotkania w Teams. Spotkanie jest online, ale będzie jak najbardziej zbliżone do warunków bezpośredniej interakcji – dlatego bardzo prosimy o włączenie kamer podczas połączenia, abyśmy byli w relacji. Przed spotkaniem zapraszamy na stronę szkoły, na której znajdują się istotne informacje, między innymi statut szkoły, oferta, cennik oraz harmonogram i regulamin rekrutacji oraz wniosek o przyjęcie.

Na kolejne miesiące, jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli, planujemy Dzień Otwarty Szkoły Słonecznej – stacjonarny. Wówczas w programie będzie zwiedzanie Szkoły, pokazy, prezentacje, zabawy i quizy dla młodszych i starszych, oraz możliwość bezpośredniego spotkania się z nami.

U nas słonecznie, naukowo i bezpiecznie! Zapraszamy do Szkoły Słonecznej!